Przechytrzyć social media Evan Bailyn

ISBN:

Published:

Paperback

192 pages


Description

Przechytrzyć social media  by  Evan Bailyn

Przechytrzyć social media by Evan Bailyn
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 192 pages | ISBN: | 6.49 Mb

Lektura obowiązkowa dla pasjonatów serwisów społecznościowych!Media społecznościowe, z Facebookiem na czele, generują ogromną większość ruchu w Internecie. Dokonywane przez nas wybory internetowe mogą okazać się niezwykle ważne, służą bowiem doMoreLektura obowiązkowa dla pasjonatów serwisów społecznościowych!Media społecznościowe, z Facebookiem na czele, generują ogromną większość ruchu w Internecie. Dokonywane przez nas wybory internetowe mogą okazać się niezwykle ważne, służą bowiem do zdobywania informacji na temat naszych zainteresowań, osiągnięć, celów i kontaktów.

Z tego właśnie źródła wyłania się cyfrowy obraz każdego użytkownika sieci. Gdy na ten obraz nałożymy informacje na temat haseł wrzucanych do najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej, obraz nabiera kolorów, staje się niezwykle wyraźny. Zacząłeś już zastanawiać się nad tym, jak wykorzystać te dane?Nie jesteś sam. Nad tymi samymi zagadnieniami głowią się dzisiaj wszyscy. Dzięki tej książce będziesz o krok przed innymi. W trakcie lektury poznasz historię pojedynku między potentatami rynku – Google i Facebookiem - oraz zdobędziesz kluczowe informacje na temat poprawienia swojej pozycji w wynikach wyszukiwania lokalnego.

Kolejne rozdziały pozwolą Ci zdobyć wiedzę o czerpaniu zysków z mediów społecznościowych - perfekcyjne opanowanie tych kanałów sprzedaży zdecydowanie zwiększy Twoje szanse na sukces. Książka ta pełna jest opisów przypadków dotyczących największych klientów Bailyna, a ponadto oferuje kompleksowe prognozy, uważne analizy i - co najważniejsze - praktyczne porady. Przeczytaj ją, przygotuj się na przyszłość i zacznij zbierać nagrody!Zdobądź wiedzę na temat:reklam społecznościowych,wyszukiwania w czasie rzeczywistym,czerpania zysków z mediów społecznościowych,możliwości portalu YouTube.Sprawdź, jak odnieść sukces w mediach społecznościowych!Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Przechytrzyć social media":


sliwczynski.pl

©2009-2015 | DMCA | Contact us